Hakkımızda


ORDU KÜLTÜR VE EĞİTİM VAKFI

Vakfımız kuruluşunu 1995 yılında yapmış ancak çeşitli sebeplerle aktif çalışma içerisinde bulunamamıştır. Bilindiği gibi Vakfımızın amacı Kültür ve Eğitim yönünde faaliyetler göstermektir.

Yönetim Kurulumuz Yönetim merkezini sürdüğü bugünkü adresinde daire satın almış ve finansmanın önemli bir kısmını satın alınan dairenin kira geliri ile karşılamaktadır.

Sahip olduğumuz gayrimenkulün vakıf amaçlarında kullanılması konusunda yapılan tadilatların önemli bir kısmı gerçekleştirilmiş ve diğer eksiklikler Vakıf Başkanının kendi imkanları ile tamamlanmaya çalışılmaktadır.

Vakfımızın gayrimenkul tadilattan içerisinde, aydınlatma sistemi oluşturulmuş, stor perdeler, kombi takılmış ve bu sayede ısınma sorunu çözülmüştür, mutfak, banyo dolaptan, lavabolar, tuvaletler itina ile yapılmıştır. Yine vakfımızda gerektiğinde kullanılmak üzere, internet ve televizyon bağlantıları kurulmuştur.

Vakfımızın Ordu temsilciliği 2018 yılı Temmuz ayında ayında Karşıyaka Mahallesi, Ulus Caddesi, Şehit Sezer Aydın Sokak  No:18  Altınordu / Ordu adresinde açılacaktır.

Faaliyet dönemimiz içerisinde birçok öğrencimize burs imkanı tanınmış ve eğitimine katkı sağlanmıştır.


Yönetim Kurulu Üyeleri 3 Kişiden Oluşmaktadır.

Vakıf Başkanı              : Adem Uzunömeroğlu

Başkan Yardımcısı       : Zeki İnanlı

Muhasip Üye              : Ayhan Bacınoğlu

Denetim Kurulu Üyeleri 3 Kişiden Oluşmaktadır.

Şenel Kaçmaz

Ömer Soydan

Yeliz Yüksel

Ordu İli Temsilcilik Yetkilisi

Yusuf Uzunlar


 

Yorum Kapalıdır.

İletişim Formu